z ostatniej chwili
Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Zapraszamy do lektury gazety gminnej

15/11/2022, dodał: Magda Polańska czytano: 1631 razy
W Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Mszana Dolna dostępny jest nowy numer gazety „Nasza Gmina Mszana Dolna” (październik 2022).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobrania bezpłatnego egzemplarza periodyku samorządowego od poniedziałku do piątku, od 7.30 do 15.30.

Gazeta nie będzie sprzedawana w dotychczasowych punktach dystrybucji.

W najnowszym wydaniu gazety przeczytać możemy m. in. o wydarzeniach, które w ostatnim czasie odbyły się na terenie Gminy Mszana Dolna oraz tych, w których uczestniczyli Zagórzanie, stanie zaawansowania gminnych inwestycji,  sukcesach mieszkańców Gminy Mszana Dolna, kolejnych etapach budowania marki Zagórzańskie Dziedziny i tradycjach Zagórzan.

Nieustannie zachęcamy do przyłączenia się do akcji „Zacznij dzień z mszana.pl”, a tym samym budowania patriotyzmu lokalnego. Czytajmy gminną prasę, samorządową stronę oraz profil marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny w mediach społecznościowych - z nich linkujmy i chwalmy się tym, co nasze, co sami jako społeczeństwo tworzymy.

 

Magda Polańska