Gminy zwrócone w stronę słońca

 

4 kwietnia b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury  w Mszanie Dolnej nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu plastycznego w ramach projektu pn. „Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich” oraz wręczenie nagród jego uczestnikom.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu

Podziękowanie za udział w konkursie plastycznym w ramach projektu pn. „Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich” i zaproszenie na uroczyste rozdanie nagród.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny

Wójt Gminy Mszana Dolna Lider projektu pn. „Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich" serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Szkoły Podstawowe z terenu Gmin, Partnerów projektu tj.:

 

Czytaj więcej...

Gmina Mszana Dolna doceniona w konkursie ekoLiderzy 2015

W dniu 15 czerwca 2015r. w ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie ekoLiderzy 2015 Województwa Małopolskiego. 

Czytaj więcej...

Gmina Mszana Dolna wśród najlepszych

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Top Inwestycje Komunalne 2015.

Nagrodzonych - Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Katowice, Łódź, Mszana Dolna, Olsztyn, Sopot i Wrocław – wyróżniono za najlepsze praktyki inwestycyjne w samorządach. Uroczysta gala towarzyszyła Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu – największej imprezie biznesowej w Europie Środkowej, która odbywa się od 20 do 22 kwietnia w Katowicach.

Czytaj więcej...

Informacja

W związku z przeprowadzeniem cyklu szkoleń dla mieszkańców zakwalifikowanych dla udziału w II etapie realizacji projektu informuję, że należy dopełnić obowiązku związanego z uregulawanie wpłaty na wykonanie projektów w kwocie 178,46 zł.

Czytaj więcej...

Umowa na wykonanie dodatkowych solarów podpisana

4 marca 2015r. w Urzędzie Gminy Mszana Dolna podpisana została umowa na wykonanie zadania pn. „Montaż kolektorów słonecznych na terenie Gmin Mszana Dolna, Raba Wyżna, Niedźwiedź, Kamienica, Dobra oraz Miasta Mszana Dolna w ramach projektu Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich".

Czytaj więcej...

Projekt solarny nominowany w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2015

Projekt pod nazwą „Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich” został nominowany w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2015.

Wartość inwestycji: 36 360 727 zł

Data zakończenia inwestycji: IV kwartał 2015 r.

Czytaj więcej...

Co nowego w solarach ?

Do końca czerwca 2014r. zamontowano 2 152 instalacji w budynkach mieszkalnych oraz 6 instalacji w budynkach publicznych na terenach gmin biorących udział w projekcie.

Czytaj więcej...