Podsumowanie Projektu „Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich”

Projekt realizowany w ramach Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy KIK/50 został zamknięty. W jego ramach zamontowanych zostało 3.909 instalacji solarnych w budynkach mieszkalnych i 6 instalacji w budynkach użyteczności publicznej. Powierzchnia zamontowanych kolektorów słonecznych wyniosła około 25.000 m2.

Czytaj więcej...

Projekt „Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich” zakończony

Pragnę Państwa poinformować, że projekt realizowany w ramach Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy KIK/50 został zamknięty. W ramach Projektu zostało zamontowanych 3.909 instalacji solarnych w budynkach mieszkalnych i 6 instalacji w budynkach użyteczności publicznej a powierzchnia zamontowanych kolektorów słonecznych wyniosła około 25.000 m2. Z tej liczby w Gminie Mszana Dolna powstało 897 instalacji solarnych.

Czytaj więcej...

Inwestycje w odnawialne źródła energii – konferencja liderów

      9 czerwca w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się konferencja „Inwestycje w odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionów Polski”, zorganizowana przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki z siedzibą w Jaśle wspólnie z partnerami: Gmina Busko Zdrój, Miasto i Gmina Niepołomice, Powiat Suski, Gmina Mszana Dolna. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęło Biuro Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy przy Ambasadzie Szwajcarii.

Czytaj więcej...

"OSTRZEŻENIE PRZED SKUTKAMI PRZEPIĘĆ POBURZOWYCH"

UWAGA! W ZWIĄZKU Z LICZNE WYSTĘPUJĄCYMI W OSTATNICH DNIACH WYŁADOWANIAMI ATMOSFERYCZNYMI, ZWRACAMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ UŻYTKOWNIKOM INSTALACJI SOLARNYCH NA ZABEZPIECZENIE SIĘ PRZED MOŻLIWYMI USZKODZENIAMI URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH (STEROWNIK, ZASILACZ ANODY TYTANOWEJ). W TRAKCIE BURZ URZĄDZENIA WINNY BYĆ ODŁĄCZONE OD ZASILANIA (Z GNIAZDKA).

Czytaj więcej...

ZAPYTANIE OFERTOWE INSPEKTOR NADZORU

Gmina Mszana z siedzibą w Mszanie Dolnej, ul. Spadochroniarzy 6, 34-730 Mszana Dolna zamierza zlecić wykonanie obowiązów inspektora nadzoru nad realizacją inwestycji w ramach Projektu pn. "Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich" współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarsko Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej...

Gminy zwrócone w stronę słońca

 

4 kwietnia b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury  w Mszanie Dolnej nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu plastycznego w ramach projektu pn. „Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich” oraz wręczenie nagród jego uczestnikom.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu

Podziękowanie za udział w konkursie plastycznym w ramach projektu pn. „Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich” i zaproszenie na uroczyste rozdanie nagród.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny

Wójt Gminy Mszana Dolna Lider projektu pn. „Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich" serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Szkoły Podstawowe z terenu Gmin, Partnerów projektu tj.:

 

Czytaj więcej...

Gmina Mszana Dolna doceniona w konkursie ekoLiderzy 2015

W dniu 15 czerwca 2015r. w ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie ekoLiderzy 2015 Województwa Małopolskiego. 

Czytaj więcej...