z ostatniej chwili
Wójt Gminy Mszana Dolna informuje, że w dniu 15 grudnia 2023 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie nieczynny Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Pomóżmy Bazie Lubogoszcz stać się Perłą Powiatu Limanowskiego 2022

26/08/2022, dodał: Magda Polańska czytano: 2886 razy
Do 4 września b.r. można oddać głos w konkursie na Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego 2022.

Jedynym obiektem z terenu Gminy Mszana Dolna zgłoszonym przez internautów do tegorocznej edycji konkursu jest Baza Szkoleniowo – Wypoczynkowa Lubogoszcz w Kasince Małej.

Słynąca z bardzo dobrej kuchni i niesamowitego klimatu leśna Baza Lubogoszcz w Kasince Małej to miejsce, które zasługuje na miano Turystycznej Perły Powiatu Limanowskiego. Jestem przekonany, że wspólnie jesteśmy w stanie zrobić społeczności Bazy prezent na jej setne urodziny (a te świętować będziemy już w przyszłym roku!) i spowodować swoimi głosami, aby uzyskała ten zaszczytny tytuł. Nie wymaga to od nas wielkiego wysiłku, wystarczy zagłosować za pośrednictwem linku: Głosowanie na Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego edycja 2022  –  do aktywnego udziału w konkursie zachęca Bolesław Żaba Wójt Gminy Mszana Dolna.

Magda Polańska