z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 06 czerwca 2022 roku do dnia 31 sierpnia 2022 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Zapraszamy do lektury gazety gminnej

01/07/2022, dodał: Magda Polańska czytano: 724 razy
W Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Mszana Dolna dostępny jest nowy numer gazety „Nasza Gmina Mszana Dolna” (czerwiec 2022).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobrania bezpłatnego egzemplarza periodyku samorządowego od poniedziałku do piątku, od 7.00 do 15.00.

Gazeta nie będzie sprzedawana w dotychczasowych punktach dystrybucji.

W najnowszym wydaniu gazety przeczytać możemy m. in. wydarzeniach, które w ostatnim czasie odbyły się na terenie Gminy Mszana Dolna oraz tych, w których uczestniczyli Zagórzanie, stanie zaawansowania gminnych inwestycji,  sukcesach mieszkańców Gminy Mszana Dolna, nowych książkach traktujących o regionie, kolejnych etapach budowania marki Zagórzańskie Dziedziny i tradycjach Zagórzan. Jest też wspomnienie o Stanisławie Potaczku, pierwszym Wójcie Gminy Mszana Dolna, zmarłym 28 czerwca b.r.

Nieustannie zachęcamy do przyłączenia się do akcji „Zacznij dzień z mszana.pl”, a tym samym budowania patriotyzmu lokalnego. Czytajmy gminną prasę, samorządową stronę oraz profil marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny w mediach społecznościowych - z nich linkujmy i chwalmy się tym, co nasze, co sami jako społeczeństwo tworzymy.

Magda Polańska