z ostatniej chwili
Uwaga! Przypominamy, że od dnia 28 lipca 2025 roku nie będzie możliwości płacenia gotówką w Urzędzie Gminy Mszana Dolna. UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 SPRAWY ZWIĄZANE Z EWIDENCJĄ LUDNOŚCI ORAZ Z DOWODAMI OSOBISTYMI ZAŁATWIANE SĄ W GODZINACH: PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA – OD 7:30 DO 15:00 CZWARTEK – OD 10:00 DO 17:30 PIĄTEK – OD 7:00 DO 14:30
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Nagroda „Amicus Hominum” – XX edycja 2025

17/06/2025, dodał: Łukasz Baran czytano: 56 razy
Samorząd Województwa Małopolskiego zaprasza do zgłaszania kandydatów do Nagrody „Amicus Hominum”, która wyróżnia osoby zaangażowane społecznie, działające na rzecz dobra innych.

Kategorie Nagrody w 2025 roku:

  • Społecznik, Filantrop – za całokształt działalności społecznej, wspieranie osób potrzebujących oraz działania na rzecz wspólnoty obywatelskiej.

  • Ambasador Zdrowia – za innowacyjne podejście do profilaktyki zdrowotnej, promocję zachowań prozdrowotnych oraz działania na rzecz dostępu do opieki medycznej.

  • Animator Społeczny – za integrowanie lokalnych społeczności, budowanie kapitału społecznego oraz inicjowanie działań na rzecz dobra wspólnego.

Wnioski o przyznanie Nagrody „Amicus Hominum” można składać do 25 lipca 2025 r.

Regulamin, informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: Małopolska.pl.
 

Łukasz Baran

Źródło: 
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego