z ostatniej chwili
W dniu 18 czerwca 2024 r. biuro ewidencji ludności czynne w godzinach od 7:00 do godziny 11:00. Skrócenie czasu pracy spowodowane jest przyczynami technicznymi. Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Wielkie głosowanie w Mistrzostwach Vlogerów – oddaj głos na reprezentantów Małopolski!

09/06/2024, dodał: Magda Polańska czytano: 666 razy
27 maja b.r. ruszyło głosowanie w VII Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów i Blogerów. Małopolskę reprezentuje w nich sympatyczne małżeństwo, Karolina i Filip, prowadzący bloga i vloga Pora na Wycieczkę.

W ramach filmów promujących województwo małopolskie, we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną  powstał reportaż o Zagórzanach, ich kulturze i naturze: https://www.youtube.com/watch?v=iJOsJz3HE4A oraz vlog z udziałem Zagórzańskich Dziedzin: https://www.youtube.com/watch?v=H6fxUFd5cCI

Prosimy o Wasze liczne głosy! Wystarczy kliknąć link https://mistrzostwablogerow.polska.travel/glosowanie/..., wpisać swojego maila, potem potwierdzić głos klikając link, który przyjdzie na ten adres.

Głosować można codziennie, co 24 godziny, do 9 czerwca.

To zaledwie minuta dziennie, a może pomóc Małopolsce po raz pierwszy w historii stanąć na podium Turystycznych Mistrzostw Vlogerów! Z góry dziękujemy za każdy głos! – zachęcają blogerzy.

Pamiętajcie, że głosując na nich, oddajecie tak naprawdę głos na siebie.

 

Magda Polańska
Źródło fot: FB Pora na Wycieczkę