z ostatniej chwili
W dniu 18 czerwca 2024 r. biuro ewidencji ludności czynne w godzinach od 7:00 do godziny 11:00. Skrócenie czasu pracy spowodowane jest przyczynami technicznymi. Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Zagórzański Jarmark Bożonarodzeniowy - zapraszamy twórców i wystawców!

21/11/2023, dodał: Magda Polańska czytano: 1206 razy
W niedzielę, 10 grudnia, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy na plac targowy w Mszanie Dolnej.

Na Zagórzańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym pojawią się świąteczne ozdoby, stroiki, wypieki i pierniczki oraz wszelkiego rodzaju okołoświąteczne produkty i wyroby… Będą sery, miody i inne pyszności! Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom” z Olszówki zachęca do udziału w II Konkursie Potraw Wigilijnych (szczegóły: https://tiny.pl/cnvb6). To jednak nie koniec atrakcji, jeszcze czeka nas  kilka niespodzianek, napiszemy o nich niebawem.

Tymczasem zapraszamy do zgłaszania udziału w kiermaszu (od tej strony handlowej) rękodzielników, wytwórców produktów lokalnych, rolników, przedsiębiorców i osoby indywidualne produkujące towary lub świadczące usługi w tematyce świat Bożego Narodzenia. Jednym słowem wszystkich wystawców, którzy chcą wziąć udział w Zagórzańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym w Mszanie Dolnej prosimy o przesłanie kart zgłoszenia (do pobrania) na maila: promocja@mszana–dolna.pl lub złożenie jej w Urzędzie Miasta Mszana Dolna, ul. Piłsudskiego 2 w terminie do 4 grudnia. Szczegółowych informacji na temat jarmarku udziela również Agnieszka Józefiak – Lewandowska w Urzędzie Miasta w Mszanie Dolnej, tel.: 18 33 10 622 wew. 419.

Zachęcamy do zgłoszeń i zapraszamy!

Wydarzenia organizowane są w ramach budowy marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny i współpracy trzech zagórzańskich samorządów: Miasta i Gminy Mszana Dolna i Gminy Niedźwiedź.

Patronat Honorowy nad Zagórzańskim Jarmarkiem Wielkanocnym objęli: Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego oraz  Mieczysław Uryga Starosta Limanowski.

Partnerzy i Kreatorzy Zagórzańskich Dziedzin