Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Dziedzinne warsztaty kuszą swoją różnorodnością!

02/08/2021, dodał: Magda Polańska czytano: 601 razy
Kreatorzy i Partnerzy marki Zagórzańskie Dziedziny zapraszają do odkrywania, smakowania i doświadczania regionu poprzez udział w warsztatach kreatywnych.

Zagórzanie przygotowali bogatą ofertę zajęć na drugą połowę wakacji: można własnoręcznie wykonać sobie pamiątkę z wakacji, nauczyć się gotowania regionalnych potraw, zadbać o swoje zdrowie i kondycję, zdobyć kolejny szczyt górski,  dowiedzieć się ciekawych informacji o ziołach i ich wykorzystaniu w kuchni i kosmetyce, a także spędzić uroczy wieczór podczas zagórzańskiej biesiady... Do koloru, do wyboru! W zaproponowanych przez organizatorów warsztatów aktywnościach mogą wziąć udział mieszkańcy trzech zagórzańskich samorządów, ale również goście odwiedzający Zagórzańskie Dziedziny i turyści wędrujący beskidzkimi i gorczańskimi szlakami. Dla tych, którzy na spotkania zgłoszą się większą grupą (czyt. rodzinnie)  przewidziano specjalne promocje. Szczegółowe informacje na temat weekendowych warsztatów organizatorzy publikują w każdy poniedziałek w profilu @zagorzanskiedziedziny na FB.

Dajcie  się uwieść Zagórzańskim Dziedzinom! Odkrywajcie je pasjami! Zanurzcie się w ich magii! To dziedzinnie proste! – przekonują Zagórzanie. Do zobaczenia w Zagórzańskich Dziedzinach!

Plakat w wersji pdf - pobierz

Magda Polańska