Spotkania informacyjne

Zapraszamy mieszkańców uczestniczących w projekcie dofinansowania zakupu i montażu kolektorów słonecznych ze środków Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy na spotkania informacyjne:

Które odbędzie się w NIEDZIELĘ  15.07.2012r. o godz. 14:00 w Remizie OSP Mszana Górna 

 

Bolesław Żaba
Wójt Gminy Mszana Dolna

Ogłoszenie Wójta Gminy Mszana Dolna

Zapraszamy mieszkańców Kasiny Wielkiej oraz Kasinki Małej uczestniczących w projekcie dofinansowania zakupu i montażu kolektorów na spotkanie informacyjne,

Czytaj więcej...

Pierwsza rata – kolektory słoneczne - przesunięcie terminu wpłaty

Mieszkańcy Gminy Mszana Dolna, uczestnicy Projektu: „Odnawialne źródła energii w Gminie Mszana Dolna oraz Gminach partnerskich”, zobowiązani są umową dokonać wpłat w kwocie 1000 zł(jeden tysiąc złotych).

Czytaj więcej...

Spotkania informacyjne

Zapraszamy mieszkańców uczestniczących w projekcie dofinansowania zakupu i montażu kolektorów słonecznych ze środków Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy na spotkania informacyjne w dniach:

Czytaj więcej...

Kolektory słoneczne w zasięgu ręki

W dniu 29 czerwca 2010 roku w Urzędzie Gminy Mszana Dolna odbyła się wizyta przedstawicieli Biura Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Władzy Wdrażającej Programy Europejskie. Celem wizyty była prezentacja projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej i działań prośrodowiskowych dzięki wprowadzeniu systemów energii odnawialnej poprzez montaż systemów kolektorów słonecznych na terenie gminy Mszana Dolna oraz 4 gmin partnerskich” oraz omówienie szczegółów związanych z Zarysem Projektu złożonym przez 5 Gmin Partnerskich.

Czytaj więcej...

Podpisywanie umów z mieszkańcami na zakup i montaż instalacji solarnych

Pragniemy poinformować zainteresowanych mieszkańców Gminy Mszana Dolna o możliwości podpisywania umów na zakup i montaż instalacji solarnej dla budynków mieszkalnych.Formularze można pobrać od środy (02 marca) u sołtysów, w Urzędzie Gminy Mszana Dolna oraz na stronie internetowej gminy www.mszana.pl.

Czytaj więcej...

Solary – ostatnia szansa !

Do końca kwietnia został przedłużony termin na podpisanie umów na zakup i montaż instalacji solarnej dla budynków mieszkalnych.
Formularz umowy można pobrać w Urzędzie Gminy Mszana Dolna oraz na stronie internetowej www.mszana.pl

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie projektowania układów solarnych w budynkach mieszkalnych na terenie gminy Mszana Dolna

Przetarg na zaprojektowanie indywidualnych zestawów płaskich kolektorów słonecznych dla mieszkańców gospodarstw domowych w ramach realizacji projektu: „Odnawialne Źródła Energii w Mszanie Dolnej i gminach partnerskich”, wygrała firma: SOLARPOL Polskie centrum Energii Odnawialnej 32-440 Sułkowice ul. Zagumnie 49. Osoby które złożyły umowy i dokonały wpłaty w wysokości 100 zł zakwalifikowały się do udziału w programie.

Czytaj więcej...

Harmonogram spotkań

Informujemy, że wg poniższego harmonogramu projektanci z firmy Solarpol odwiedzą każdego uczestnika Programu "Odnawialne Źródła Energii w Mszanie Dolnej i gminach partnerskich"

Czytaj więcej...