Przypominamy

W związku z realizacją projektu pn. „Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich” przypominamy, że po zamontowaniu zestawu solarnego na budynku mieszkalnym należy dokonać zmiany w ubezpieczeniu budynku z zaznaczeniem, że instalacja ciepłej wody użytkowej została rozbudowana o instalacje solarną.   

 

Bolesław Żaba

Wójt Gminy Mszana Dolna

TVP 1 o solarach w Gminie Mszana Dolna i samorządach partnerskich

Jak działają panele słoneczne i jak sprawdzają się w praktyce? – na przykładzie programu realizowanego w Gminie Mszana Dolna oraz samorządach partnerskich wyjaśniają dziennikarze programu GLOB wyemitowanego w TVP 1. Temat pozyskiwania energii słonecznej zgłębiają w Instytucie Energetyki Odnawialnej. Ponadto w najnowszym programie dowiedzieć się można o m.in. o wykorzystywaniu nowych technologii przy rekonstrukcji starych filmów, które podlegają archiwizacji.

Czytaj więcej...

ZASADY MONTAŻU INSTALACJI SOLARNYCH

Szanowni Państwo.

Zakończyłem cykl spotkań z mieszkańcami uczestniczącymi w programie „Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich”  i z uwagi na pojawiające się pytania poniżej przedstawiam zasady montażu instalacji w Państwa domach.

Czytaj więcej...

Zobacz

Informacja

 Uczestnicy projektu pn „Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich”, będą przyjmowani od dnia 24.07.2013r. w następujących dniach tygodnia:

Poniedziałki i Wtorki od godziny 7.30 do godziny 15.30.

W pozostałe dni tygodnia biuro obsługi będzie nieczynne.

 

Bolesław Żaba

Wójt Gminy Mszana Dolna

Uczestnicy projektu

Informujemy, że w związku pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi realizowanego projektu „Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich” w  poniedziałki w Urzędzie Gminy Mszana Dolna w godzinach od 15.00 do 17.00 będą pełnili dyżur:

Czytaj więcej...

Spotkania z uczestnikami programu

Zakończyły się spotkania z uczestnikami programu „Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich” W spotkaniach wzięło udział ponad 1 500 mieszkańców gmin uczestniczących w programie tj. Gminy Mszana Dolna, Niedźwiedź, Kamienica, Raba Wyżna, Dobra i Miasta Mszana Dolna.

Czytaj więcej...

Montaż solarów za 24 mln zł rozpoczęty

W dniu tj. 24.04.2013r. została podpisana umowa z wykonawcą na wykonie robót budowlanych polegających na dostawie i montażu 2152 instalacji solarnych w budynkach mieszkalnych Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich i 6 instalacji w budynkach użyteczności publicznej tj. Firma Skorut Systemy solarne Sp. z o.o.. 

Czytaj więcej...

Uwaga !!!

Uczestnicy projektu którzy zrezygnowali Z udziału w projekcie mogą do końca maja 2013r. wycofać rezygnację.

Jeżeli w podanym terminie rezygnacja nie zostanie wycofana to taki uczestnik zostanie usunięty z listy !!! 

 

                                                                           Kierownik Projektu

                                                                                      Antoni Róg